Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Sveriges ungdomsråd. Tveka inte att kontakta oss om du har några funderingar!

Maila: 
info@sverigesungdomsrad.se

*Just nu har vi en längre handläggningstid än vanligt på vår mejl pga högt tryck, vi återkommer alltid så snabbt vi kan med ditt ärende.

*Den 20/12 stänger vi kansliet för jul-ledighet, den 6/1 är vi åter igen. 

Besök:
Studentpalatset
Norrtullsgatan 2
113 29 Stockholm

Organisationsnummer:
802415 – 0214

Bankgironummer:
5693-9390

Studentpalatset, Norrtullsgatan, Stockholm, Sverige

Jag vill ha kontaktuppgifter till:

KANSLIET

John Liljegren

Verksamhetschef

Verksamhetschefen arbetar med den dagliga verksamheten på kansliet. Allt ifrån bokningar av föreläsningar, försäljning av material, till medlemsvård, träffar och administration.

john@sverigesungdomsrad.se

STYRELSEN

Nina Adolfsson

Styrelseordförande

nina@sverigesungdomsrad.se

Sara Kardirsson

Vice ordförande

sara@sverigesungdomsrad.se

Cam Eliasson

Styrelseledamot

cam@sverigesungdomsrad.se

Amin Hammami

Styrelseledamot

amin@sverigesungdomsrad.se

Saido Omar

Styrelseledamot

saido@sverigesungdomsrad.se

Sigge Eriksson

Styrelseledamot

sigge@sverigesungdomsrad.se