Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Sveriges ungdomsråd. Tveka inte att kontakta oss om du har några funderingar!

För kontakt med kansliet:
info@sverigesungdomsrad.se

För ärenden gällande butiken:
butik@sverigesungdomsrad.se

Besök:
Studentpalatset
Norrtullsgatan 2
113 29 Stockholm

Organisationsnummer:
802415 – 0214

Bankgironummer:
5693-9390

Studentpalatset, Norrtullsgatan, Stockholm, Sverige

Jag vill ha kontaktuppgifter till:

KANSLIET

John Liljegren

Verksamhetschef

Verksamhetschefen arbetar med den dagliga verksamheten på kansliet. Allt ifrån bokningar av föreläsningar, försäljning av material, till medlemsvård, träffar och administration.

john@sverigesungdomsrad.se

Sara Kardirsson

Kommunikatör

 

sara@sverigesungdomsrad.se

STYRELSEN

Oruba Abu-hammam

tf. ordförande

Kontaktperson för styrelsen

oruba@sverigesungdomsrad.se

Sigge Eriksson

tf. vice ordförande

sigge@sverigesungdomsrad.se

Amin Hammami

Styrelseledamot

amin@sverigesungdomsrad.se

Eric Ragnarsson

Styrelseledamot

eric.ragnarsson@sverigesungdomsrad.se

Rosa Sengonzi

Styrelseledamot

rosa@sverigesungdomsrad.se

Ellinor Gånvall

Styrelseledamot

ellinor@sverigesungdomsrad.se

Axel Eriksson

Styrelseledamot

axel@sverigesungdomsrad.se